WINE’W YEAR 2

1.309 views
views

EESTEC LC İzmir, Kasım 2009’da Dokuz Eylül Üniversitesi’nde çalışmalarına başlamıştır. 2009 yılında gözlemci statüsü alan İzmir, 2011 yılında yapılan etkinlik sayesinde yerel komite olarak tanınmış olup resmi olarak çalışmaya başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar bir çok öğrencinin Avrupa’nın farklı şehirlerindeki eğitim programlarına katılmalarını sağlamış olan EESTEC LC İZMİR, üyesi olan öğrencilere hem uluslararası hem de yerel olarak teknik ve sosyal gelişim imkanları sunmaktadır.

Dönemin ilk etkinliği olan ve bu sene ikincisi düzenlenen “WİNE’W YEAR 2” etkinliğinde Şirince’de buluşulacak. Wine’w Year 2 biz öğrencilere dönemin yorgunluğunu bir kenara bırakabilmek için final sınavlarından önce son bir kaçamak fırsatı sunuyor. Etkinlik; hem yeni yılın hem de Şirince’nin meşhur şaraplarıyla eğlencenin tadını çıkarmak için 15-17 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek, 2 gece 3 gün sürecek. Dağ evlerinde konaklanacak etkinlikte; gündüzleri Şirince’nin tarihinden kumda kahvesine, kral mezarlarından şaraplarına kadar görülecek, tadılacak. Yani Şirince’nin doğası ve kültürüyle iç içe bir etkinlik olacak. Geceleri ise sabaha kadar partilerle eğlenilecek. Etkinlik ve kulüp hakkında bilgi almak için EESTEC LC İZMİR sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz.

Önceki İçerikRENKLENİYORUZ!!!
Sonraki İçerikAVRUPA KARTALI
Paylaş