FOUNDER INSTITUTE İSTANBUL, 2018 GİRİŞİMCİLİK PROGRAMI BAŞLADI!

1.600 views
views

Girişimcilerin başarılı ve sürdürülebilir teknoloji şirketleri kurmalarına yardımcı olan Silikon Vadisi merkezli küresel girişim ağı Founder Institute İstanbul’un 2018 yılı Girişimcilik Programı başladı.

   Founder Institute 2018 Girişimcilik Programı kapsamında 16 Ocak 2018’e kadar sürecek olan başvuru ve ön değerlendirme sürecinde adaylar, girişimcilik konusunda başarılı isimlerle bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini birinci ağızdan dinleme ve Girişimcilik Programını yakından tanıma fırsatı bulacak. 2018 Girişimcilik Programının eğitim takviminde 28 Kasım’da “Teknoloji kökenli olmadan teknoloji girişimi kurmak” başlıklı etkinlikte konuşmacı olarak Fırat İşbecer katılacak.

Ardından 6 Aralık’ta “Startup fonlama 101: Fikriniz için sermaye bulmak” etkinliği gerçekleşecek. 19 Aralık’ta ise “Startup nasıl kurulur: Ekosistem liderleri ve tecrübeli girişimciler ile buluşma” etkinliği gerçekleşecek. 9 Ocak 2018’de ” Mühendislikten Girişimciliğe: Startup Temelleri” etkinliğinin ardından 16 Ocak 2018’de “Sıfırdan bir Startup Şirketi Kurmak” etkinliğiyle sona erecek.

Ücretsiz gerçekleşecek olan etkinliklere Founder Institute’nin kendi sitesi olan https://fi.co/event/how-to-launch-a-startup-as-a-non-tech-founder–2 sayfasından kayıt olabilirsiniz.
Kaynak: http://startupdostu.com