Kişisel Gelişim Seminerleri 10

1.551 views
views

Okulumuz ve kampüsümüz bünyesinde her yıl gerçekleşen ‘ Kişisel  Gelişim Seminerleri’  bu yıl da Yrd. Doç. Dr. Canan ERKAN ve Prof. Dr. Hüsnü ERKAN’ ın düzenlediği etkinlikle 8 Nisan 2014’de (9:30-20:30) Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşecektir. Geçmiş yıllardan farklı olarak bu yıl hukuk fakültesi öğrencilerinin yanı sıra İktisadi ve idari Birimler Fakültesi İktisat ve ÇEKO bölümleri, Tekstil Mühendisliği ve Eğitim Fakültesi öğrencilerinin de katılımıyla daha da güçlü olarak düzenlenmektedir.

Daha önce de hukuk fakültesi bahçesinde çiçek dikimi ve  Dünya Orman Günü nedeniyle Buca Kaynaklar Cennet Vadisindeki fidan dikimi geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Önümüzdeki günlerde yapılacak seminerlerle etkinlikler devam edecektir. Seminerlerde her yıl farklı bir tema üzerinden gidilmektedir.

Kişisel gelişim seminerleri kapsamında yapılan, seminer ve eğitimlerin yanı sıra Sokak Sanatları Atölyesi,Türk Sanat Müziği Dinletisi,Senfoni Dinletisi  de yapılacaktır. Tekerlekli Sandalye Teslimi,köy okullarına eğitim,hizmet ve destekler  de projenin dikkat çekilmesi gereken yönlerden.

Seminerlere; rektör, rektör yardımcıları, vali yardımcıları, belediye başkanı, kaymakam, dekanlar, bölüm başkanları, baro başkanı, vakıf başkanı, sivil toplum kuruluş temsilcileri, panelistler,daha önceki seminerlerde görev almış şimdi mesleğini yapan eski öğrencilerimiz, öğrenci veliler ve öğrencilerimizden oluşan 350-400 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.

Kişisel Gelişim Seminerleri çerçevesinde yapılan etkinlik ve projelere tüm  Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencilerinin katılım ve desteğini bekliyoruz.