Kariyer Yönetim Kulübü

1.233 views
views

1999 yılında Can Dündar’ın “Değişim” konulu paneliyle faaliyetlerine başlayan Kariyer ve Yönetim Kulübü, çalışmalarının her aşamasında üniversite öğrencilerinin görev aldığı, kar amacı gütmeyen gönüllü bir organizasyondur.

Çimstone Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Akgerman, Mutlu Akü CEO’ su Göksel Paker, D.E.Ü. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Ebru Tolay ve Güloğlu Plastik Genel Müdür Yrd. Gülçin Güloğlu’ nun danışmanlığında faaliyetlerini sürdüren Kariyer ve Yönetim Kulübü üniversite öğrencilerinin sosyal, kültürel, ve akademik yaşantılarında bir takım değişiklikler yaparak onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı, iş dünyası ve akademik çevreleri bir araya getirerek şehrimizde ve üniversitemizde yeni ve yararlı bir süreç yaratmayı amaçlamaktadır.

17 yıl gibi bir sürede ”Kariyer Zirveleri”, ”Münazara Kongreleri”, ”Saba Tümer’le Bu Gece”, ”NTV-Ekodiyalog Programı”, ”Kariyer Fuarı’02-03”, ”e- haftası”, ”Kendi Markanı Yarat”, ” LİDER-İM”, ”Colours Of Marketing”, ”Bilişim Zirvesi”, ”Müjdat Gezen’le Söyleşi’, “C@MPUS”, “Trends Of Marketing”,”Eğitim Şenliği 1-2” “Kariyer Festivali”, “KYK Outdoor”, WOS(World of Speechmaker) ve bu yıl 15.sini gerçekleştirdiğimiz “Kariyer Kongresi15” gibi bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Kariyer ve Yönetim Kulübü olarak, kulübümüz için nitelikli üyeler yetiştirerek, iş dünyasına bilinçli mezunlar hazırlayarak, çalışmalarımızda her yıl kalite standartlarımızı bir kat daha arttırıp ve profesyonelliği ilke edinerek 17.Yılımıza girmiş bulunmaktayız.

Her yıl büyük bir özenle hazırlandığımız doğum günümüzün 17. sini danışmanlarımız, iş birliği içerisinde olduğumuz firmalar, kuruluşumuzdan beri her yıl büyüyen ailemizle birlikte 12 Mart Cumartesi günü saat 20.00’ de Mövenpick Hotel’de kutlayacağız.

Başarılarımızı taçlandırdığımız, duygularımızın dile geldiği bu akşamda konuklarımızı çok özel sürprizler beklemekte.

Bu önemli gecede yanımızda olan tüm ailemize teşekkür ederiz.

Özge AKCAN

Ayrıntılı bilgi için:

facebook.com/kykonline

twitter.com/kykonline

instagram.com/kykonline

youtube.com/kykonline1