HAYKO CEPKİN KAMPÜSTE

823 views
views

Kampüste HAYKO CEPKİN rüzgarı… Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Kulübü tarafından hazırlanan söyleşide bugün saat 15:30’da Hayko Cepkin bizlerle olacak.                                                                   

Peki Hayko Cepkin kimdir? 11 Mart 1978’de İstanbul’da gözlerini açan Hayko aslında babası tarafından Yozgat Ermenisi’dir. Liseyi Özel Getronagan Ermeni Lisesi’nde okuyup mezun olduktan sonra 2 sene Mimar Sinan Üniversitesi’nde şan dersleri almıştır. Daha birçok farklı yerlerde de enstrüman dersleri aldıktan sonra 1997’de profesyonel anlamda müzik kariyerine başlamıştır. Çok sevilecek olan ilk albümü ‘Sakin Olmam Lazım’ı çıkarıp çalışmalarına hız kesmeden devam etmiştir.

Deu Müzik Kulübü daha önce de birçok ünlü isimi ağırlamıştı. Bunlar; Son Feci Bisiklet, Umut Kaya, Feridun Düzağaç, Necati ve Saykolar… Deu Müzik Kulübü yönetiminden  Birey BİLEN, Hayko için çok emek verdiklerini hatta bu emeğin 2-3 senelik uğraşlar sonucunda ortaya çıktığını belirtti. Birey, kampüsümüzde ağırlayabilmek için geçtiğimiz yaz gerçekleşen Zeytinli Rock Festivali’nde görüşüldüğünü söyledi. Zahmetler ve emekler karşılığını buldu ve sonunda ünlü yıldız DEU KAMPÜSTE. Ünlü rock şarkıcısı Hayko Cepkin’den söyleşinin ilerleyen saatlerinde mini bir konser dinleme fırsatımız da olabilir.